Fotos by: @malykral
www.codnes.sk
@kamizagorova

YOUNG RUN

Mladé srdce bije v každom z nás!

©

YOUNG RUN 2021 je za nami! Ďakujeme všetkým!

Kompletný fotoalbum:

 

VÝHERCOVIA 

Výhercom srdečne gratulujeme a sme radi, že prišli práve 18.7. prekonať svoje limity. Ďakujeme! 

 

DETSKÝ okruh 

700m 

7-10 rokov ženy

1. Viktória JEŠIKOVÁ
2. Lenka RADIMÁKOVÁ
3. Petra PÁNISOVÁ

 

7-10 rokov muži

1. Mathias JURICKÝ
2. Ján STEHLÍK
3. Timotej VOZÍK

STARTIN okruh 

5km 

 

JUNIOR MIX 11-15 rokov ženy

1. Nikola JEŠÍKOVÁ
2. Nina KLUCHOVA
3. Miriam ĎUROVSKÁ

IMG_7237.jpg
 

JUNIOR MIX 11-15 rokov muži

1. Daniel DOROTÍK
2. Sebastián ŠEBEST
3. Patrik ŠUŠOLIAK

IMG_7180.jpg
 

F1 16-40 ženy

1. Silvia VALOVÁ
2. Katarína ZIMENOVÁ
3. Timea JORDOVA

IMG_7196.jpg
 

M1 16-40 muži

1. Miroslav BOROVKA
2. Vladimír KOVÁČ
3. Matej BIŠTIAK

IMG_7193.jpg

F2 40+ ženy

1. Emília VÉGHOVÁ
2. Miroslava LEHOTSKÁ
3. Ivana CANGAROVA

IMG_7189.jpg
 

M2 40+ muži

1. Ján ŠMÝKAL
2. Pavol GATIAL
3. Rudolf VARGA

IMG_7186.jpg
 

TRUE okruh 

10km 

F1 16-40 ženy

1. Katarína BABIAROVÁ
2. Ivana  BREZNICKA
3. Nikola ČERTÍKOVÁ

IMG_7209.jpg
 
 

M1 16-40 muži

1. Tomáš JAKUBÍK
2. Michal VRTÍK
3. Juraj JANČIAR

IMG_7205.jpg
 

F2 40+ ženy

1. Slávka MLYNČEKOVA
2. Jana BIELICKÁ
3. Miroslava ŠKULTÉTYOVÁ

KAZ_0676_20210718_115906.jpg
 

M2 40+ muži

1. Miroslav UHLÁR
2. Juraj BLAHO
3. Ľudovít ŠÁL

IMG_7201.jpg

OG okruh 

21km 

 

F1 16-40 ženy

1. Katarína KREMLOVÁ
2. Simona HUDOKOVÁ
3. Patrícia PLACHÁ

IMG_7250.jpg

M1 16-40 muži

1. Lukáš ŠIŠKA
2. Miroslav GAD
3. Dominik ZAŤKO

IMG_7226.jpg
 
 

F2 40+ ženy

1. Eva BLAŠKOVIČOVÁ

IMG_7223.jpg
 

M2 40+ muži

1. Tomáš ĎURTA
2. Tomas ŠILLER
3. Jozef STEINHUBL

IMG_7219.jpg

STARTIN okruh absolútni víťazi 

Prvý muž a prvá žena

 
 

najrýchlejší muž STARTIN okruhu

najrýchlejšia žena STARTIN okruhu

Miroslav BOROVKA

Silvia 
VALOVÁ

TRUE okruh absolútni víťazi 

Prvý muž a prvá žena

najrýchlejší muž TRUE okruhu

najrýchlejšia žena TRUE okruhu

Tomáš JAKUBÍK

Slávka MLYNČEKOVA

 
 
 
 

OG okruh absolútni víťazi 

Prvý muž a prvá žena

najrýchlejší muž OG okruhu

najrýchlejšia žena
OG okruhu

Lukáš 
ŠIŠKA

Katarína KREMLOVÁ

P.S.
Umiestnený a výhercovia, ktorí neobdržali ešte svoj balík, prosím kontaktujte nás na našom maily 

alebo na telefónnom čísle

0915 574 850