top of page

Pomáhame

Pomôžme spolu tým, ktorí to potrebujú najviac. 

Len spolu sme dokázali darovať už +2.500€

Každý rok darujeme zo získaných financí časť na pomoc tím, ktorí ju potrebujú. Rovnako sme zabezpečili pre všetkých bežcov možnosť prispieť pri registrácii dobrovoľnou sumou, prípade prispieť na dobrú vec na mieste. 

5153b27c-9af6-44a3-8e93-ce46ff320aee (1).jpeg
Príbeh

Prvá aplikácia, ktorá pomáha.

Aj týmto ročníkom sme sa rozhodli pomáhať ľuďom, ktorí to najviac potrebujú. Využívame na to progresívnu a modernú nadáciu Appa, ktorá zastrešuje veľké množstvo ľudí prosiacich o pomoc. My sme z nich vybrali Rasťa. Jeho a celú jeho rodinu postihol neľahký osud, s ktorým musia deň čo deň bojovať.

 

Rasťov príbeh je veľmi dojemný. Bojuje napriek množstvu závažných chorôb a ťaží z nádeje, ktorú by už mnohí na jeho mieste dávno stratili.

Ako

Neplatíš nič, stačí behať!

Pomôcť môžeš zapojením sa do výzvy nadácie Appa týmto spôsobom:

  1. stiahni si mobilnú aplikáciu APPkA

  2. počas  behu na YOUNG RUNe v nej zaznamenaj svoj výkon

  3. energiu, ktorú “spáliš” automaticky odovzdáš Rasťovi vo forme nazbieraných eur

  4. ten, kto dostane najviac energie od Vás získa od nadácie Appa v spoluprácii so ZSE grant vo výške 2000€

Časť finančného výťažku z akcie poputuje práve jeho rodine.
A pre tých z vás, ktorých životná situácia Rasťa nenechala chladnými, podporte našu iniciatívu prispením ľubovoľnou sumou pri registrácií.​

APPkA_plagát_KV_trenky_QR-1.png
_MG_4563.jpg

Ďakujeme...

YOUNG RUN posúva hranice a preto sa tretí ročník bude niesť aj v duchu ohľaduplnosti, tolerancie a pomoci. Popri komfortných bežeckých tratiach, zaujímavom kultúrnom programe, chutnom občerstvení a aktivitách pre vaše deti  vytvorí YOUNG RUN v spolupráci so Špeciálnou základnou školou na námestí v Prievidzi aktivity aj pre zdravotne znevýhodnené deti. Priamo na námestí budete mať možnosť podporiť aj výnimočnú prácu pedagógov z tejto školy a zabezpečiť im tak špeciálne terapie pre deti (canisterapia, mechanoterapia),  prípadne kúpu rôznych pomôcok.

bottom of page