top of page
Search

Oplatí sa prísť na bežeckú akciu v 2022?

Unikátna bežecká akcia s názvom YOUNG RUN prichádza aj v tomto roku do Prievidze! Svoje miesto si na nej určite nájdete, pretože sme mysleli na každého. Či už sa prihlásite ako profík a chcete si zlepšiť svoj rekord, alebo prichádzate s celou rodinou a chcete sa spolu zabaviť alebo len máte chuť si rekreačne odbehnúť a nasať atmosféru veľkej akcie.

Na veku ani skúsenostiach nezáleží. Na čom záleží, je odhodlať sa a prísť a odniesť si nezabudnuteľný zážitok. Tento rok to bude o zážitku z behu, o pocite víťazstva, o unikátnej atmosfére naprieč celým mestom, o dobrej hudbe, o tanečných či speváckych vystúpeniach a mnoho ďalšieho. Okrem toho Vás YOUNG RUN odmení za Vašu dôveru štedrými darčekmi a snahu medailou pre každého, špeciálne vyrobenú len pre tento deň.

V dnešnej dobe vídame veľmi zriedkavo, žeby boli na súťaži odmenení účastníci všetci do jedného. U nás však, rovnako ako minulý rok, stále platí, že víťazom je naozaj každý!


Pre tých z Vás, ktorí ste už YOUNG RUN zažili na vlastnej koži, nepochybne neváhajte. Aj tú najväčšiu kritiku od Vás sme si úprimne zobrali k srdcu a postavili sa k navrhovaným zlepšeniam čelom. Odrazili sme sa z nedostatkov a do druhého ročníka prinesieme najväčšie pohodlie pre Vás, bežcov. Okrem iného oživia prievidzské námestie stánky s jedlom či atrakciami pre deti.


Rovnako ako prvý ročník, aj tento sa bude odohrávať na Námestí Slobody v Prievidzi. Do kalendára si nezabudnite zapísať dátum 10.7.,nedeľa. V tento deň Prievidza ožije behom už v ranných hodinách. Všetky informácie nájdete na našom webe www.youngrun.org, kde sa prehľadne dozviete všetko potrebné.


Pokiaľ nie ste z Prievidze a mapa Vašej trasy Vám nie je úplne jasná netreba vešať hlavu na klinec: trať bude veľmi dobre značená a po jej krajoch bude množstvo organizátorov, ktorí Vám radi poradia kadiaľ bežať. Okrem toho dostanete aj vlastnú brožúrku s inštrukciami hneď pri registrácii, takže ti bude známa každá informácia, ktorú budeš potrebovať.Ak sa obávate vysokých teplôt aj na túto nástrahu sme pripravení: pozdĺž celej trasy, ale i na námestí bude plno osviežovačích stánkov, smädný neostane nikto.

Ak sa aj nemôžete postaviť na štartovaciu čiaru, pozývame aj Vás na tento obrovský zážitok. Určite nezabudnite zobrať svoje deti alebo kamarátov, pretože aj oni si na YOUNG RUN-e prídu na svoje.


Ani tento rok sme nezabudli na tých, na ktorých najviac záleží a práve s Vašou pomocou sa nám im podarí pomôcť. Jedná sa o zdravotné postihnutých ľudí, ktorí sú odkázaní na starostlivosť iných a preto si ich prácu veľmi vážime. Navštívte www.youngrun.org ešte dnes a spravte krok vpred za nezabudnuteľným zážitkom. A nezabúdajte: u nás platí, kto skôr príde, ten berie lacnejšie! Tak bež si pre to!

58 views0 comments

Yorumlar


bottom of page