YOUNG Virtual

Pôjdeme v tom spolu! Bežec, nebežec, hľadáme práve teba!

Zmenili sme sa. Zmenil sa náš pohľad na svet o tom čo je a čo nie je podstatné. Možno sme si ešte pred dvomi rokmi ani len nemysleli, že nebude možné ísť na prechádzku aj po ôsmej hodine večer, možno sme si ani len nevedeli predstaviť, žeby sme v obchode nekúpili múku, vajcia, chlieb a podobne, ba do konca žeby sme boli nútení stáť radi pred obchodom. Všetky tieto veci však boli alebo stále sú súčasťou nášho každodenného života.

Boli sme nútení obmedziť svoje nároky na život v rôznych smeroch. 

Navštív nás Instagram TU! Prinášame motiváciu, tipy ale aj zábavu každý deň! 

runner hills

Mnohí z nás začali behávať, chodiť na turistiku alebo na prechádzky. A to vytvára jedinečnú príležitosť vytvoriť bežecké podujatie! Žiaľ, nie každý má možnosť prísť 18.7.2021 do Prievidze a zúčastniť sa tejto skvelej akcie. NO MYSLELI SME AJ NA VÁS! Ponúkame ti úžasnú možnosť sa zúčastniť virtuálneho behu YOUNG Virtual!

Odpovede na otázky o YOUNG Virtual

Ak máš ďalšie otázky, neváhaj nás kontaktovať! 

KDE?

Je to na tebe! Môžeš ísť behať do Košíc ale aj na turistiku do Ameriky! Je to na tebe! Platbu však môžeš uskutočniť len cez účet založený v slovenskej banke.

KEDY?

od 18.7.2021 00:00 do 24.7. 23:59. V tomto intervale môžeš vykonať danú aktivitu, potrebné informácie z nej zdokumentovať a zaslať na emailovú adresu youngvirtual2021@gmail.com. Email doručený pred alebo po limite nebude akceptovaný a účastník neobdrží svoj balík.

JE YOUNG Virtual VEKOVO OBMEDZENÝ?

Nie je. Môže sa zúčastniť každý! Podstata YOUNG Virtual je priniesť skvelý zážitok každému, kto sa chce cítiť mladým, no nemôže sa zúčastniť našej akcie YOUNG RUN.

AKÁ FORMA ŠPORTU JE POVOLENÁ?

Povolený je beh, chôdza, turistika a Nordic walking.

AKO DLHÚ TRASU MUSÍM ABSOLVOVAŤ?

Minimálne 5 a viac kilometrov.

AKÁ JE CENA A ČO ZA ŇU DOSTANEM?

Máme pre teba nachystané dve cenové kategórie: Virtual Hustler, ktorého cena je 13€ obsahuje špeciálnu medailu a virtuálny diplom. Druhá kategória je Virtual Killer, kde za cenu 14€ dostaneš špeciálnu medialu, virtuálny diplom a naše najnovšie tričko YR len za symbolické jedno euro, ako nezabudnuteľnú spomienku na túto akciu. Zaregistruj sa teraz a nenechaj si to ujsť! Ak toto ešte stále čítaš, nemáš čo stratiť! Získaš skvelé veci a za túto bezkonkurenčne jednu z najnižších cien za virtuálny beh ti pošleme naozaj balík, o ktorí sa oplatí bojovať.

ČO MUSÍM POSLAŤ NA youngvirtual2021@gmail.com?

4 jednoduché veci: Dĺžka odbehnutej trate, dátum uskutočnenia aktivity, štýl športu a graficky zaznačenú prejdenú trasu v digitálnej podobe. Môžeš využiť rôzne voľne dostupné aplikácie na Google Play alebo App Store. Príkladom skvelej aplikácie je Strava.

V prípade ďalších otázok nás neváhaj kontaktovať. Všetky kontakty nájdeš TU!