top of page

YOUNG Virtual

Pôjdeme v tom spolu! Bežec, nebežec, hľadáme práve teba!

Zmenili sme sa. Zmenil sa náš pohľad na svet o tom čo je a čo nie je podstatné. Možno sme si ešte pred dvomi rokmi ani len nemysleli, že nebude možné ísť na prechádzku aj po ôsmej hodine večer, možno sme si ani len nevedeli predstaviť, žeby sme v obchode nekúpili múku, vajcia, chlieb a podobne, ba do konca žeby sme boli nútení stáť radi pred obchodom. Všetky tieto veci však boli alebo stále sú súčasťou nášho každodenného života.

Boli sme nútení obmedziť svoje nároky na život v rôznych smeroch. 

YOUNG RUN (10).png
YOUNG RUN 10.7. PRIEVIDZA (1).png

Navštív nás Instagram TU! Prinášame motiváciu, tipy ale aj zábavu! 

runner hills

Mnohí z nás začali behávať, chodiť na turistiku alebo na prechádzky. A to vytvára jedinečnú príležitosť vytvoriť bežecké podujatie! Žiaľ, nie každý má možnosť prísť
10.7. 2022 do Prievidze a zúčastniť sa tejto skvelej akcie. NO MYSLELI SME AJ NA VÁS! Ponúkame ti úžasnú možnosť sa zúčastniť virtuálneho behu YOUNG Virtual!

Odpovede na otázky o YOUNG Virtual

Ak máš ďalšie otázky, neváhaj nás kontaktovať! 

KDE?

Je to na tebe! Môžeš ísť behať do Košíc ale aj na turistiku do Ameriky! Je to na tebe! Platbu však môžeš uskutočniť len cez účet založený v slovenskej banke.

KEDY?

Čas na registráciu máš do 3.7.2022 do 23:59. Ak však chceš platiť prevodom (čo neodporúčame), musíš sa registrovať do 29.6.2022 23:59.

JE YOUNG Virtual VEKOVO OBMEDZENÝ?

Nie je. Môže sa zúčastniť každý! Podstata YOUNG Virtual je priniesť skvelý zážitok každému, kto sa chce cítiť mladým, no nemôže sa zúčastniť našej akcie YOUNG RUN.

AKÁ FORMA ŠPORTU JE POVOLENÁ?

Povolený je beh, chôdza, turistika a Nordic walking.

AKO DLHÚ TRASU MUSÍM ABSOLVOVAŤ?

Minimálne 5 a viac kilometrov.

AKÁ JE CENA A ČO ZA ŇU DOSTANEM?

Tričko vyrobené špeciálne pre toto podujatie len na 1€? To sa oplatí!
K tomu dostaneš prémiovú medailu YOUNG RUN 2022, ako keby si tam bol s nami. 

ČO MUSÍM POSLAŤ NA youngvirtual2021@gmail.com?

4 jednoduché veci: Dĺžka odbehnutej trate, dátum uskutočnenia aktivity, štýl športu a graficky zaznačenú prejdenú trasu v digitálnej podobe. Môžeš využiť rôzne voľne dostupné aplikácie na Google Play alebo App Store. Príkladom skvelej aplikácie je Strava.

V prípade ďalších otázok nás neváhaj kontaktovať. Všetky kontakty nájdeš TU!

bottom of page