top of page

Program

Bežec, fanúšik, kamarát, manžel... Mysleli sme na každého, kto sa chce prísť pozrieť, ako je Prievidza YOUNG!

Začiatok

Všade dobre, v Previdzi najlepšie

Mesto Prievidza nie je síce veľmi doceneným mestom, ALE vďaka snahe mnohých ľudí o zlepšenie podmienok na spokojné nažívanie, kultúrny a športový rozvoj sa mesto Prievidza pomaly, ale isto stáva centrom zábavy, spokojnosti a zážitkov. 

V Prievidzi najlepšie
Program

O zábavu bude postarané

Okrem pohodlných tratí je pre teba počas akcie pripravený aj bohatý sprievodný program ako aj aktivity pre vaše deti. Na námestí sa môžeš tešiť na viacero tanečných vystúpení v podaní mladších, ale aj starších tanečníčok rôznych tanečných škôl v meste. Sú to školy Balet La Pointe, Passion dance a Studio roots(hip=hopová akadémia), ktoré nižšie aj podrobnejšie predstavujeme. 

_MG_5304.jpg
_MG_5562.jpg

Čo v nedeľu s našimi najmenšími?

Popri detských behoch “Detský beh” (700 m), na ktorý odporúčame registráciu online a “Beh pre najmenších” (100 m) sa vaše deti môžu zapojiť do rôznych športových, či kreatívnych aktivít, kde si každé dieťa príde na svoje. Po celý čas budú deti pod dozorom špecializovaných mladých pani učiteliek, takže vaše deti budú zaručene pod dohľadom zodpovedných ľudí.

Zapojenie sa do detských aktivít je viazané len na dobrovoľné vstupné, ktoré pôjde v plnej sume na podporu rozvoja integrovaných detí. 

Beh YOUNG RUN je určený naozaj pre každého a preto v tomto roku oslovujeme aj rodičov integrovaných detí, pre ktoré budú v spolupráci s pedagógmi špeciálnej základnej školy v PrIevidzi pripravené rôzne hravé aktivity práve pre nich. Zapojenie sa do týchto aktivít je rovnako len dobrovoľné a pôjde v plnej sume na podporu rozvoja integrovaných detí.

Jedinečná možnosť vyskúšať až potom kúpiť

Na námestí si môžeš vyskúšať aj vysnívané bežecké topánky rôznych značiek, pri ktorých Ti poradia tí najlepší experti na bežeckú obuv. Hľadaj stánky značiek Salomon a BVH Sport, kde nájdeš pre seba tie najlepšie topánky.

Registrácia
Štart

Registrácia a Štart

Na registráciu máš vyhradený čas! Pokiaľ už máš online registráciu za sebou, v deň akcie sa musíš aj tak zastaviť v registračnom stánku pre číslo a pár darčekov od sponzorov, aby si dosiahol svoj najlepší výkon! Taktiež ťa srdečne prosíme, aby si po registrácií bol na štarte na čas! Túto príležitosť si predsa nechceš nechať ujsť!

TRAŤ
DĹŽKA
ŠTART
ZAČIATOK REGISTRÁCIE
KONIEC REGISTRÁCIE
pre najmenších
0,15KM
10:05
07:00
09:55
DETSKÝ
0,7KM
08:30
07:00
08:10
OG
21KM
08:25
07:00
08:05
TRUE
10KM
09:15
07:00
08:55
STARTIN
5KM
08:50
07:00
08:30
Čo potrebujem
_MG_4344.jpg

Model: Lucy

Čo všetko potrebujem?

Hlavne tenisky a skvelé naladenie! Mladí sa radi zabávajú, a predsa aj ty si YOUNG! 

Samozrejme nezabudni na preukaz totožnosti, ako je občiansky preukaz a preukaz poistenca, poprípade iný preukaz, ktorým sa vieš na mieste preukázať. Pokiaľ si mladší ako 16 rokov a budeš mať stále možnosť sa prísť registrovať na mieste, príď aj so svojim zákonným zástupcom, poprípade niekým starším ako 18 rokov.  

Pokiaľ sa registruješ online, na tvoj mail ti zašleme potvrdenie, že si sa úspešne prihlásil. Na mieste sa preukážeš svojím menom.

V prípade, že sa neplánuješ registrovať online, musíme ťa predom upozorniť, že počet miest je limitovaný! Ak bude však možnosť sa ešte registrovať na mieste, budeš si musieť priniesť zo sebou aj hotovosť!

Kategórie

Kategórie

Množstvo a parametre kategórii sme volili tak, aby sa nikto necítil znevýhodnení a zároveň, aby prebehla celá akcia hladko a každý YOUNG RUNN-er mal po dobehnutí čo najlepší zážitok.

Vo všetkých troch okruhoch sme rozdelili rovnako všetky kategórie až na okruh STARTIN kde je o dve kategórie naviac s názvom Junior G a Junior B. Nižšie si môžeš prečítať ich bližšie špecifikácie. 
Rovnako bude vytvorená aj samostatná kategória, v ktorej budú vyhodnotení najrýchlejší muž a žena do 23 rokov pre každú trať.

Kategória 1M

Muži od 16 do 40 rokov.

Kategória 1F

Ženy od 16 do 40 rokov.

Kategória 2M

Muži od 41 rokov.

Kategória 2F

Ženy od 41 rokov.

Kategória Junior G

Ženy od 11 do 15 rokov.

Kategória Junior B

Muži od 11 do 15 rokov.

DETSKÝ OKRUH bude mať dve kategórie. Je obmedzená vekom od 7

do 10 rokov vrátane a rozdelená na najrýchlejších troch chlapcov a najrýchlejšie tri dievčatá. Aj vaše dieťa je YOUNG, neváhajte a zaregistrujte ho teraz!

Ďakujeme za spoluprácu!

bottom of page