Program

Bežec, fanúšik, kamarát, manžel... Mysleli sme na každého, kto sa chce prísť pozrieť, ako je Prievidza YOUNG!

 

Všade dobre, v Previdzi najlepšie

Mesto Prievidza nie je síce veľmi doceneným mestom, ALE vďaka snahe mnohých ľudí o zlepšenie podmienok na spokojné nažívanie, kultúrny a športový rozvoj sa mesto Prievidza pomaly ale isto stáva centrom zábavy, spokojnosti a zážitkov. 

 
 

Hudba, súťaže, zábava

S hudbou stúpa motivácia a tak isto aj tvoj výkon, lebo pri hudbe sa cítime slobodnými. Súťaže si okrem nášho tímu pripravili aj naši skvelí sponzori, začo im srdečne ďakujeme a máš sa na čo tešiť! V neposlednom rade, zábava. Okrem stánkov s chutným či zdravým jedlom na teba čakajú stánky od výmyslu sveta. Ver nám, že také niečo tu ešte nebolo!

DETI YOUNG RUN
 
 

Registrácia a Štart

Na registráciu máš vyhradený čas! Pokiaľ už máš online registráciu za sebou, v deň akcie sa musíš aj tak zastaviť v registračnom stánku pre číslo a pár darčekov od sponzorov, aby si dosiahol svoj najlepší výkon! Taktiež ťa srdečne prosíme, aby si po registrácií bol na štarte na čas! Túto príležitosť si predsa nechceš nechať ujsť!

TRAŤ
DĹŽKA
ŠTART
ZAČIATOK REGISTRÁCIE
KONIEC REGISTRÁCIE
DETSKÝ
0,5KM
08:40
07:00
08:10
OG
21KM
08:30
07:00
08:00
TRUE
10KM
09:15
07:00
08:45
STARTIN
5KM
09:30
07:00
09:00
 
YOUNG RUN model Lucy

Model: Lucy

Čo všetko potrebujem?

Hlavne tenisky a skvelé naladenie! Mladí sa radi zabávajú, a predsa aj ty si YOUNG! 

Samozrejme nezabudni na preukaz totožnosti, ako je občiansky preukaz a preukaz poistenca, poprípade iný preukaz, ktorým sa vieš na mieste preukázať. Pokiaľ si mladší ako 16 rokov a budeš mať stále možnosť sa prísť registrovať na mieste, príď aj so svojim zákonným zástupcom, poprípade niekým starším ako 18 rokov.  

Pokiaľ sa registruješ online, na tvoj mail ti zašleme potvrdenie, že si sa úspešne prihlásil. Na mieste sa preukážeš svojím menom.

V prípade, že sa neplánuješ registrovať online, musíme ťa predom upozorniť, že počet miest je limitovaný! Ak bude však možnosť sa ešte registrovať na mieste, budeš si musieť priniesť zo sebou aj hotovosť!

 

Kategórie

Množstvo a parametre kategórii sme volili tak, aby sa nikto necítil znevýhodnení a zároveň, aby prebehla celá akcia hladko a každý YOUNG RUNN-er mal po dobehnutí čo najlepší zážitok.

Vo všetkých troch okruhoch sme rozdelili rovnako všetky kategórie až na okruh STARTIN kde je o jednu kategóriu naviac s názvom Junior mix. Nižšie si môžeš prečítať ich bližšie špecifikácie.

Kategória Junior mix

Kategória 1M

Kategória 1F

Kategória 2M

Kategória 2F

Muži od 11 do 15 rokov a ženy od 11 do 15 rokov.

Muži od 16 do 40 rokov.

Ženy od 16 do 40 rokov.

Muži od 41 rokov.

Ženy od 41 rokov.

DETSKÝ OKRUH bude mať jednu kategóriu. Je obmedzená vekom od 7

do 10 rokov vrátane. Aj vaše dieťa je YOUNG, neváhajte a zaregistrujte ho teraz!