top of page

Trať

Celú trať sme sa snažili prispôsobiť tak, aby si mal čo najlepší zážitok z behu. Ďalej najmä mestskej doprave a ľudom cestujúcich v nej, ktorí sa bohužiaľ nemohli zúčastniť behu. No predovšetkým sme ju prispôsobili tvojmu bezpečiu!

_MG_4903.jpg
TRUE OKRUH

-dvakrát okruh STARTIN 

700 metrov

 Vhodná pre mladších súťaživých bežcov do 10 rokov. 

5 kilometrov

Vhodná pre každého, kto sa chce stať  YOUNG RUNNERom.

10 kilometrov

Vhodné pre každého, kto sa rád prekonáva a miluje pocit slobody. 

21 kilometrov

Vhodná pre tých najlepších a pre tých, ktorí chcú NAPLNO pocítiť, aké je to byť slobodný.

Prejsť na bližšie špecifikácie S

STARTIN okruh

Pri vytváraní tohto okruhu sme dbali hlavne na bezpečnosť a skvelý zážitok zároveň. Okruh začína na Námestí Slobody a pokračuje poza budovu PROCentra na ulicu Košovská cesta, po ktorej bežíš cez most, za ktorým zatočíš doprava. Ďalej poza rieku Handlovka pobežíš k ArtPointu. Pokračuješ po chodníku po nábreží Jána Kalinčiaka, na konci ktorého po širokom moste prekrížiš rieku. Odtiaľ pokračuje okruh cez sídlisko po ulici Banícka k Hotelu Magura. Od neho pobežíš po “jednosmerkách”, znova okolo ArtPointu a rovnakou trasou po ceste za riekou prejdeš k Nestlé. Cez most
smerom do starého mesta, pri reštaurácií Woodstock doľava smerom na Šumperskú ulicu. Pred hotelom Prague zatočíš doprava a popred budovu Okresného súdu dobehneš naspäť na námestie, do cieľa.

Prejsť na T

TRUE okruh

(Trasa sa plne zhoduje so STARTIN okruhom. ) Okruh začína na Námestí Slobody a pokračuje poza budovu PROCentra na ulicu Košovská cesta, po ktorej bežíš cez most, za ktorým zatočíš doprava. Ďalej poza rieku
Handlovka pobežíš k ArtPointu. Pokračuješ po chodníku po nábreží Jána Kalinčiaka, na konci ktorého po širokom moste prekrížiš rieku. Odtiaľ pokračuje okruh cez sídlisko po ulici Banícka k Hotelu Magura. Od neho pobežíš po “jednosmerkách”, znova okolo ArtPointu a rovnakou trasou po ceste za riekou prejdeš k Nestlé. Cez most smerom do starého mesta, pri reštaurácií Woodstock doľava smerom na Šumperskú ulicu. Pred hotelom Prague zatočíš doprava a popred budovu Okresného súdu dobehneš naspäť smerom na námestie. (POZOR! na tomto mieste sa nachádza zmena oproti STARTIN okruhu. ) Pobežíš popod obchodný dom prior a namiesto do cieľa odbočíš doprava a bežíš rovnakou trasou druhé kolo.

Prejsť na O

OG okruh

Okruh začína úplne zhodne s TRUE okruhom. Trasa sa zhoduje v celom prvom kole, no v druhom už nastáva zmena. Aj druhé kolo začne zhodne na Námestí Slobody a pokračuje poza budovu PROCentra na ulicu Košovská cesta, po ktorej bežíš cez most, za ktorým zatočíš doprava. Ďalej poza rieku Handlovka pobežíš k ArtPointu. Pokračuješ po chodníku po nábreží Jána Kalinčiaka, na konci ktorého po širokom moste prekrížiš rieku.